هواکش صنعتی

انواع هواکش صنعتی

هواکش صنعتی

هواکش صنعتی

هواکش های صنعتی محوری را می توان دسته طبقه بندی کرد:

هواکش های کانالی – دیواری – سقفی – جت فن سانتریفیوژ

هواکش های کانالی : این هواکش ها در سایزهای مختلف ( 300mmتا1200mm ) ساخته می شود و دارای راندمان بالا و سطح صدای کم تولید می شود . ورق مصرف شده در بدنه از فولاد یا گالوانیزه و با پوشش رنگ مناسب و دارای گارد محافظ در قسمت های جلو و پشت فن جهت ایمنی کامل می باشد . امکان ساخت پروانه از آهن و پلی آمیر و مولتی وینگ و همچنین می توان انتقال نیروی گشتاور از طریق پولی      نیز انجام داد.

هواکش های دیواری : این نوع هواکش ها برروی دیوار نصب می شود و در ابعاد مختلف ( 300mmتا1200mm ) تولید می شود و در جهت تهویه عمومی با نصب آسان و هزینه کم می باشد. پروانه این مدل از هواکش ها از جنس آهن ، آلومینیوم و پلی آمیر و با بالانس استاتیکی و دینامیکی ارائه می شود.

هواکش های سقفی : این نوع هواکش ها در دو نوع کوپل مستقیم و پولی تولید می شود . ورق مصرفی بدنه از آهن یا گالوانیزه با ضمانت مناسب و با پوشش رنگ پودری استاتیکی برای جلوگیری از پوسیدگی ساخت می شود.

پروانه ها در دو نوع فورواد و بکوارد می باشد. دارای کلاهک باران گیر از جنس آلومینیوم یا گالوانیزه می باشد .

راندمان تولید از 300 متر مکعب تا 50000 متر مکعب در ساعت

هواکش های سانتریفیوژ : این هواکش ها در دو نوع کوبل مستقیم و پولی با دورهای مختلف تولید می شود . جنس ورق مصرفی از آهن یا گالوانیزه براساس سفارش مشتری ساخت می شود . طراحی پروانه در دو مدل بکوارد و فوروارد با بالانس استاتیکی و دینامیکی ارائه می گردد .

امکان ساخت باورق استیل ضد سایش و پی وی سی (ضد اسید) نیز وجود دارد .

این نوع فن ها در صنعت برای تهویه هوا با فشار مناسب ، تأمین و گردش هوا در ساختمان های تجاری استفاده می شود .

ظرفیت تخلیه از 800 متر مکعب تا 50000 متر مکعب در ساعت.

صنایع ایران پروانه تولید کننده انواع هواکش سقفی در تبریز ، هواکش صنعتی در تبریز ، هواکش سانتریفیوژ در تبریز ، هواکش کانالی در تبریز ، هواکش دیواری در تبریز می باشد.

جهت مشاوره فنی ، محاسبه پروژه های خاص و خرید انواع هواکش با گروه ایران پروانه تماس حاصل فرمایید.